x
Category
K

KURUMSAL

Biz Kimiz?

Yukarıdaki soruda kullandığımız ‘biz’ öznesinin en güzel örneğiyiz! Aynı menajerlik şirketi çatısı altında toplanmış çok güzel bir aileyiz tüm girizgahlardan evvel. Genç ve dinamik kadrosuyla sektörün dinamiğini en yakından takip eden, insan ilişkilerinde alanında uzman olan Serap Hatipoğlu ailesi olarak profesyonelliği ve samimiyeti aynı potada eriterek bizce sektörün en önemli iki notasını elimizde bulunduruyoruz. Kararlı, ne istediğinden emin ve son derece samimi ilişkilerimizle Serap Hatipoğlu menagement olarak nev-i şahsına münhasır bir şirketiz.

Peki kimdir Serap Hatipoğlu?

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konsevatuarından mezun olmuştur ve mezun olduğu günden beri yine aynı kurumda eğitmenlik yapmaya devam etmektedir. Eğitmenliğin yanı sıra oyuncu koçluğu, menajerlik ve cast direktörlüğü yapmaktadır.

Sektörün dinamiğini takip eden, oyuncu ahval’ini bilen, Menajer-Oyuncu ilişkisinde yeni bir dil, yeni bir yaklaşım oluşturmuştur.

Oyuncularıyla atölye çalışmaları da yapmaktadır ve hem kendi çalışmaları hem de oyuncularının performans gösterilerini yapabilecekleri ‘’SaHa’’ adlı çok amaçlı atölyeyi kurmuştur..